Esperanza ASIAGO sandwich maker 1000 W Black, White
Esperanza ASIAGO sandwich maker 1000 W Black, White










Esperanza ASIAGO sandwich maker 1000 W Black, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Indication light | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Non-stick coating | Yes |
| Waffle making | No |
| Safety thermostat | Yes |
| Vertical storage | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Grilling | No |
| Non-slip feet | Yes |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Number of sandwiches | 4 |
| Cool wall housing | Yes |
| LED indicators | Activity, Operation |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 1000 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |