-
−1%
Esperanza EGS105 loudspeaker Black Wired 5 W
Esperanza EGS105 loudspeaker Black Wired 5 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cord length | 1.2 m |
| Height | 99 mm |
| Weight | 380 g |
| Depth | 81 mm |
| Width | 67 mm |
| Recommended usage | Home |
| Product colour | Black |
| Backlight | Yes |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Impedance | 3 Ω |
| Frequency range | 160 - 18000 Hz |
| RMS rated power | 5 W |
| Bluetooth | No |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connectivity | Yes |
| Speaker placement | Floor |
| Amplifier | No |