Esperanza BAILA Black Wired 6 W
Esperanza BAILA Black Wired 6 W







Esperanza BAILA Black Wired 6 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Height | 185 mm |
| Cord length | 1.2 m |
| Depth | 102 mm |
| Weight | 750 g |
| Width | 88 mm |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Studio |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Impedance | 3 Ω |
| Frequency range | 160 - 20000 Hz |
| RMS rated power | 6 W |
| Headphone outputs | 1 |
| USB connectivity | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Bluetooth | No |
| Speaker placement | Floor |
| Amplifier | Built-in |