- In stock.
CAR SPEAKERS GROUND ZERO GZIF 6.5
CAR SPEAKERS GROUND ZERO GZIF 6.5



CAR SPEAKERS GROUND ZERO GZIF 6.5
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | GROUND_ZERO, Ground Zero |
| Model | GZIF 6.5 |
| Weight | 1.54 kg, 1.83 kg. |
| Diameter | 14.25 cm |
| Speaker diameter | 16.5 cm |
| Installation depth | 6.3 cm |
| Color | Black color |
| Resistance | 4 Ω |
| Sensitivity | 91 dB |
| Maximum power | 120W |
| Rated power | 80W |
| Frequency range | 50 - 20000Hz |
| Units per package | 2 |
| Sound system | 2-way coaxial system |
| Included | Two columns and hexagonal protective grille |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 370 mm. |
| Width | 185 mm. |
| Height | 105 mm. |
| Country of manufacture | CN |