- In stock
AUTO SPEAKER BLOW S-130
AUTO SPEAKER BLOW S-130


AUTO SPEAKER BLOW S-130
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BLOW, Blow |
| Model | S-130 |
| Weight | 0.87 kg, 0.555 kg. |
| Diameter | 12.9 cm |
| Speaker diameter | 11.4 cm |
| Installation depth | 4.5 cm |
| Color | Black color |
| Resistance | 4 Ω |
| Sensitivity | 90 dB |
| Maximum power | 120W |
| Rated power | 70W |
| Frequency range | 65 - 15000Hz |
| Units per package | 1 |
| Sound system | 2.0 (Stereo) |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 140 mm. |
| Width | 65 mm. |
| Height | 65 mm. |
| Country of manufacture | CN |