- New
Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black
Xiaomi Redmi Watch 6 Obsidian Black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | Xiaomi |
| Weight | 0.15 kg. |
| Tips | Viedpulkstenis |
| Saderība | iOS un Android, Android 8.0+; iOS 14+ |
| Korpusa materiāls | Alumīnijs |
| WAT07 Ūdensnoturīgs korpuss | Ir |
| Vibrācijas funkcija | Ir |
| Kamera | Nav |
| Bluetooth | Ir |
| Wi-Fi | Nav |
| WAT06 GPS Navigācija | Ir |
| Smart paziņojumu funkcija | Ir |
| WAT04 Pulsa mērītājs | Ir |
| WAT05 Miega izsekošana | Ir |
| Austiņu pieslēgšanas iespēja | Bluetooth |
| WAT01 Darbība no akumulatora | Līdz 12 dienām |
| Darbība no akumulatora | Līdz 12 dienām |
| Svars | 31 |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| WAT02 Iebūvētas atmiņas apjoms | 0,512 |
| Kaloriju kalkulators | Ir |
| Viedtālruņa kameras vadība | Ir |
| Modinātājs | Ir |
| NFC | Nav |
| Iebūvēti skaļruņi | Ir |
| Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Mūzikas atskaņošana | Nav informācijas |
| Atmiņas karte | Nav |
| Operētājsistēma | Xiaomi HyperOS |
| Korpusa forma | Kvadrāta |
| Korpusa izmērs | 46,45 x 40,03 x 9,94 |
| Korpusa krāsa | Melna |
| Skārienjutīgs displejs | Ir |
| Ekrāna izšķirtspēja | 432x514 |
| Displeja tips | AMOLED |
| Stikla veids | Nav informācijas |
| Siksniņas materiāls | TPU |
| Stiprinājuma veids | Nav informācijas |
| Siksniņas garums | 135-205 |
| Korpusa aizsardzības standarts | 5 ATM |
| Procesors | Nav informācijas |
| Kodolu skaits | Nav informācijas |
| Procesora frekvence | Nav informācijas |
| Operatīvā atmiņa (RAM) | Nav informācijas |
| Mobilie dati | Nav |
| SIM kartes tips | Nav |
| Bezkontakta maksājumi | Nav |
| Asinsspiediena mērītājs | Nav |
| Uzlādes laiks | Nav informācijas |
| Akumulatora kapacitāte | 550 |
| Uzlādes veids | Magnētiskā uzlāde |
| Displeja platums | M (35-40 mm) |
| Akselerometrs | Ir |
| Žiroskops | Ir |
| Barometrs | Nav |
| WAT03 Zvana funkcija | Ir |
| Soļu skaitītājs | Ir |
| Dizains | Universālie |
| Ķermeņa temperatūras mērītājs | Nav |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| ОбщаяМодель | Xiaomi Redmi Watch 4 |
| Vadības tips | Pogas / Skārienjutīgs |
| Platums | 40,03 mm |
| Augstums | 46,45 mm |
| Biezums | 9,94 mm |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Siksniņas krāsa | Melna |
| Noņemama siksniņa | Ir |
| Bezvadu uzlāde | Nav |
| Aktivitātes uzraudzība | Ir |
| Asins skābekļa līmeņa sensors | Ir |
| Elektroniskais kompass | Ir |
| Zvana paziņojums | Ir |
| SMS paziņojums | Ir |
| Treniņu izsekošana | Ir |
| Stresa līmeņa izsekošana | Ir |