


Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
LED Strip COB 4000K, IP20, 12V, 8W
OLLO / 05-9502 / LED Strip / 4000K - neutral white / IP20 / 8 W/m / 800 lm/m / 320 LEDs/m / COB Strip
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Model | FCOB320NW-12V |
| Power consumption | 8 Watts |
| Luminous flux | 800 Lumen |
| Dimmable | Yes |
| Cord length | 5 m |
| Dimensions | Tape length 5 m; Tape width 8 mm,Tape height 2 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000304 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.09 kg |