- New
Išmanus LED juostos apšvietimas, skirtas 40-50 colių televizoriams, suteikia daugiakolorį aplinkos apšvietimą. Suderinamas su Wi-Fi ir Bluetooth, palaiko balso valdymą per Google Assistant ir Amazon Alexa.
Išmanus LED juostos apšvietimas, skirtas 40-50 colių televizoriams, suteikia daugiakolorį aplinkos apšvietimą. Suderinamas su Wi-Fi ir Bluetooth, palaiko balso valdymą per Google Assistant ir Amazon Alexa.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Išmanioji LED juosta, skirta 40-50 colių televizoriams, suteikianti daugiaspalvį aplinkos apšvietimą. Suderinama su Wi-Fi ir Bluetooth, palaiko balso valdymą per Google Assistant ir Amazon Alexa.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Išmanioji LED Apšvietimo Juosta |
| Prekės Ženklas | Govee |
| Modelis | TV Apšvietimo LED Juosta |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 2400 mm (Ilgis) |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | LED |
Techniniai Duomenys | |
| Maitinimo Įtampa | 12 V |
| Maitinimo Vartojimas | 24 W |
Veikimas | |
| Balsas Valdymas | Taip (Google Assistant, Amazon Alexa) |
| Nuotolinio Valdymo Palaikymas | Smartfonas/Planšetė |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |