Activejet Lamp shade EMILY
Activejet Lamp shade EMILY




Activejet Lamp shade EMILY
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Height | 120 mm |
| Width | 40 mm |
| Diameter | 12 cm |
| Compatibility | Lampa EMILY/ALMA |
| Suitable location | Bedroom, Dining room, Living room, Home office, Office |
| Housing material | Glass |
| Type | Lighting lampshade |
| Product colour | White |