- In stock
Shelf gridboard-set 800x406 mm white
Shelf gridboard-set 800x406 mm white
Shelf gridboard-set 800x406 mm white
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Brand | DOLL, Dolly |
| Length | 80 cm, 800mm. |
| Width | 40.6 cm, 406 mm. |
| Color | White color |
| Material | Steel |
| Maintained weight | 20 kg |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | With brackets |
| Weight | 1.85 kg. |
| Height | 15 mm. |
| Country of manufacture | CN |