- In stock 6 - 11
Nice Fan2-Control White temperature control thermostat
Nice Fan2-Control White temperature control thermostat
Nice Fan2-Control White temperature control thermostat
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Maximum temperature | 55°C |
| Type | Digital thermostat |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Smart thermostat | Yes |
| Z-Wave | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Width | 86 mm |
| Depth | 14 mm |
| Height | 86 mm |