- New
EZVIZ SMART HOME WI-FI RELAY CS-T36
EZVIZ SMART HOME WI-FI RELAY CS-T36
EZVIZ SMART HOME WI-FI RELAY CS-T36
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
5 - 9
business days
| Sustainability certificates | REACH, WEEE, CE, UKCA |
| Timer | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g, IEEE 802.11b, 802.11n |
| Product colour | Black |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Type | Control/relay module |
| Interface | Wi-Fi/Bluetooth |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Power management | 100-240V AC 50/60H |
| Power source type | AC |
| Channels quantity (DVB-C) | 1 |
| Depth | 18.5 mm |
| Width | 43.8 mm |
| Height | 38.4 mm |
| Weight | 31.2 g |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |