SINK HELIKA WTH KITCH MIX51X49X20 BEIGE
SINK HELIKA WTH KITCH MIX51X49X20 BEIGE



SINK HELIKA WTH KITCH MIX51X49X20 BEIGE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HELICA, Helika |
| Length | 51 cm, 490 mm. |
| Width | 49cm, 510mm. |
| Depth | 20 cm |
| Form | Rectangular shape |
| Color | Brown color |
| Hole for faucet | Yes |
| Run-through hole | Yes |
| Mounting type | Placed on the tabletop |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 15.32 kg. |
| Height | 200 mm. |
| Country of manufacture | EN |