MNI STEP WASHBASIN CAST STONE WHITE
MNI STEP WASHBASIN CAST STONE WHITE



MNI STEP WASHBASIN CAST STONE WHITE
Guarantee
120 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PAA, Paa |
| Model | Mini Step |
| Length | 53 cm, 610 mm. |
| Width | 36 cm, 170 mm. |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 9 kg, 11 kg. |
| Form | Rectangular shape |
| Color | White color |
| Material | Stone mass |
| Hole for faucet | Yes |
| Run-through hole | No |
| Mounting type | Hanging |
| With mixer | No |
| Can be connected to a waste shredder | No |
| Height | 420 mm. |
| Country of manufacture | LV |