- In stock
Refrigerator without a freezer Beko RS9152WN
Refrigerator without a freezer Beko RS9152WN
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | RS9152WN |
| Height | 84 cm, 850 mm. |
| Width | 48 cm, 480 mm. |
| Depth | 50cm |
| Weight | 21 kg, 23.186 kg. |
| Color | White color |
| Refrigerator type | Without freezer |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 85 kWh |
| Total refrigerator capacity | 90 liters |
| Useful refrigerator capacity | 90 liters |
| Noise level | 39 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Refrigeration system in the refrigerator | Static |
| Number of shelves | 2 |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Shelving material | Tempered glass. Near 0 °C temperature zone - No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | No |
| Thermostat type | Electronic |
| Vegetable and fruit drawer | Yes |
| Management | Mechanical |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 450 mm. |
| Country of manufacture | CN |