- In stock.
REFRIGERATOR WHK 25364 W4E WHP
REFRIGERATOR WHK 25364 W4E WHP
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Model | WHK 25364 W4E |
| Height | 186.5 cm, 1865 mm. |
| Width | 59.5 cm, 595 mm. |
| Depth | 66.3 cm |
| Weight | 70 kg, 78 kg. |
| Color | White color |
| Refrigerator type | Freezer at the bottom |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 247 kWh |
| Total refrigerator capacity | 210 liters |
| Total freezer capacity | 106 liters |
| Noise level | 37 dB |
| Number of freezer drawers | 3 |
| Automatic defrosting | Yes |
| Number of shelves | 4 |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Shelving material | Glass. Freezing capacity, kg/24h- 6.0 |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | Electronic |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 633 mm. |
| Country of manufacture | TR |