- In stock.
REFRIGERATOR RS9051PN BEKO
REFRIGERATOR RS9051PN BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | RS9051PN |
| Height | 85 cm, 850 mm. |
| Width | 48 cm, 480 mm. |
| Depth | 45 cm |
| Weight | 21 kg, 23.186 kg. |
| Color | Silver color |
| Refrigerator type | Without freezer |
| Energy efficiency class | E |
| Total refrigerator capacity | 90 liters |
| Noise level | 39 dB |
| Automatic defrosting | No |
| Number of shelves | 2 |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Mechanical |
| Management | Mechanical |
| Additional information | The compartment inside the refrigerator is similar to a freezer and performs a cooling function, but does not freeze products. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 450 mm. |
| Country of manufacture | CN |