REFRIGERATOR NRK620EAW4 GRJ
REFRIGERATOR NRK620EAW4 GRJ



REFRIGERATOR NRK620EAW4 GRJ
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | GORENJE, Gorenje |
| Model | NRK620EAW4 |
| Height | 200.4 cm, 2004 mm. |
| Width | 59.5 cm, 595 mm. |
| Depth | 59 cm |
| Color | White color |
| Refrigerator type | Freezer at the bottom |
| Energy efficiency class | E |
| Total refrigerator capacity | 336 liters |
| Noise level | 39 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | Yes |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | Sensory, Electronic |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 71,366 kg. |
| Length | 590 mm. |
| Country of manufacture | CN |