Refrigerator MPM-335-CJ-30 white
Refrigerator MPM-335-CJ-30 white
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 20
business days
| Product colour | White |
| Appliance placement | Freestanding |
| Door hinge | Right |
| Reversible doors | Yes |
| Annual energy consumption | 114 kWh |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Width | 600 mm |
| Height | 1700 mm |
| Package weight | 56 kg |
| Depth | 600 mm |
| Weight | 51 kg |
| Noise level | 40 dB |
| Icemaker | No |
| Cooling agent | R600a |
| Total gross capacity | 331 L |
| Climate class | N-ST |
| Egg tray | Yes |
| Fridge interior light | Yes |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge number of shelves/baskets | 6 |
| Fridge door balconies | 5 |
| Lamp type | LED |
| Shelf material | Glass |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |