- In stock
REFRIGERATOR HTW7620DNGB HAI
REFRIGERATOR HTW7620DNGB HAI
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HAIER, Haier |
| Model | HTW7620DNGB |
| Height | 205 cm, 2050mm. |
| Width | 59.5 cm, 595 mm. |
| Depth | 67 cm |
| Color | Black color |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | D |
| Annual energy consumption | 226 kWh |
| Total refrigerator capacity | 414 liters |
| Useful refrigerator capacity | 289 liters |
| Total freezer capacity | 125 liters |
| Noise level | 35 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Refrigeration system in the refrigerator | No frost |
| Refrigeration system in the freezer | No frost |
| Changing the door opening direction | No |
| Screen | No. Freezing capacity, kg/24h- 10 |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | By smartphone |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 104 kg. |
| Length | 670 mm. |
| Country of manufacture | CN |