- In stock
REFRIGERATOR GBBSJ20EPY LG
REFRIGERATOR GBBSJ20EPY LG



REFRIGERATOR GBBSJ20EPY LG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Hello, LG |
| Model | GBBSJ20EPY |
| Height | 203 cm, 2030 mm. |
| Width | 59.7 cm, 597 mm. |
| Depth | 67.5 cm |
| Color | Gray color |
| Refrigerator type | Freezer at the bottom |
| Energy efficiency class | E |
| Total refrigerator capacity | 375 liters |
| Noise level | 35 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | Sensory, Electronic, Smartphone |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 81 kg. |
| Length | 675 mm. |
| Country of manufacture | CN |