- In stock.
REFRIGERATOR GBBSJ10ESW LG
REFRIGERATOR GBBSJ10ESW LG



REFRIGERATOR GBBSJ10ESW LG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Hello, LG |
| Model | GBBSJ10ESW |
| Height | 186 cm, 1860 mm. |
| Width | 59.7 cm, 597 mm. |
| Depth | 67.5 cm |
| Color | White color |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | E |
| Total refrigerator capacity | 333 liters |
| Noise level | 35 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | Sensory, Electronic, Smartphone |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 77 kg. |
| Length | 675 mm. |
| Country of manufacture | CN |