- In stock.
REFRIGERATOR GBBS322CPY LG
REFRIGERATOR GBBS322CPY LG



REFRIGERATOR GBBS322CPY LG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Hello, LG |
| Model | GBBS322CPY |
| Height | 2030 cm, 2030 mm. |
| Width | 597 cm, 597 mm. |
| Depth | 674 cm |
| Weight | 74 kg, 88 kg. |
| Color | Gray color |
| Refrigerator type | Bottom freezer |
| Energy efficiency class | C |
| Total refrigerator capacity | 375 liters |
| Noise level | 34 dB |
| Automatic defrosting | Yes |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Electronic |
| Management | Electronic |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 597 mm. |
| Country of manufacture | CN |