Refrigerator ELECTROLUX ELT9VE52M0
Refrigerator ELECTROLUX ELT9VE52M0
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Free standing |
| Tipas | Side by side |
| Šaldymo technologijos tipas | Full no frost |
| Aukštis | 190 cm |
| Plotis | 90.9 cm |
| Gylis | 69 cm |
| Spalva | Black (Glass) |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Valdymas | External touch control LCD |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Metinės energijos sąnaudos | 319 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 343 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 179 l |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Durų rankena | Ne |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Ne |
| Ledukų generatorius | No |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Ne |
| Apšvietimas | LED |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 6 |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 7 kg/24 val. |
| Triukšmo lygis | 39 dB |
| Klimato klasė | SN-N-ST-T |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas aukštis | 190 cm |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |
| Standartizuotas plotis | 95 cm |
| Wi-Fi | Ne |