- In stock
Mini fridge with the freezer inside Beko TS190340N
Mini fridge with the freezer inside Beko TS190340N
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | TS190340N |
| Height | 81.8 cm, 818 mm. |
| Width | 47.5 cm, 475 mm. |
| Depth | 50.0 cm |
| Weight | 24.6 kg, 24,878 kg. |
| Color | White color |
| Refrigerator type | With freezer inside |
| Energy efficiency class | E |
| Annual energy consumption | 109 kWh |
| Total refrigerator capacity | 85 liters |
| Useful refrigerator capacity | 73 liters |
| Freezer usable capacity | 12 liters |
| Noise level | 36 dB |
| Automatic defrosting | No |
| Changing the door opening direction | Yes |
| Screen | No |
| Quick freezing | No |
| Lighting type | LED |
| Thermostat | Yes |
| Thermostat type | Mechanical |
| Vegetable and fruit drawer | Yes |
| Management | Mechanical |
| Additional information | Freezer climate class: 0 stars or ice-making chamber - the chamber is not intended for long-term freezing of food. Use: can store cold drinks or food, but cannot freeze or even safely store frozen food |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 500mm. |
| Country of manufacture | TR |