Esperanza EKM026 electric grater/spiralizer Plastic Multicolour
Esperanza EKM026 electric grater/spiralizer Plastic Multicolour






Esperanza EKM026 electric grater/spiralizer Plastic Multicolour
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of rollers | 5 |
| Storage compartment | No |
| Housing material | Plastic |
| Product type | Electric grater |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Multicolour |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 150 W |
| Width | 150 mm |
| Height | 255 mm |
| Depth | 130 mm |
| Weight | 1.4 kg |