- In stock
Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome,Metal 150 W
Esperanza EKM018K slicer Electric Stainless steel Chrome,Metal 150 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Blade diameter | 19 cm |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Stainless steel blades | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Housing material | Chrome, Metal |
| Slice thickness (max) | 1.5 cm |
| Type of slicer | Electric |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 150 W |
| Depth | 250 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 250 mm |