Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel,White Plastic,Stainless steel 150 W
Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel,White Plastic,Stainless steel 150 W



Esperanza EKM017W slicer Electric Stainless steel,White Plastic,Stainless steel 150 W
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Stainless steel blades | Yes |
| Slice thickness (max) | 1.5 cm |
| On/off switch | Yes |
| Housing material | Stainless steel, Plastic |
| Type of slicer | Electric |
| Easy to clean | Yes |
| Blade diameter | 17 cm |
| Product colour | Stainless steel, White |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power | 150 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Height | 100 mm |
| Depth | 225 mm |
| Width | 320 mm |