- In stock
SINGER S0105 sewing machine Overlock sewing machine Electric
SINGER S0105 sewing machine Overlock sewing machine Electric




SINGER S0105 sewing machine Overlock sewing machine Electric
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
9 - 14
business days
| Built-in light | Yes |
| Free arm | Yes |
| Foot control pedal | Yes |
| Type | Overlock sewing machine |
| Stitch width | Variable |
| Sewing machine functions | Overlock |
| Product colour | White |
| Power supply type | Electric |
| Weight | 6 kg |
| Depth | 280 mm |
| Width | 301 mm |
| Height | 270 mm |