- New
- In stock
4-inch digital display with night vision function, easy to install and compatible with standard door thicknesses.
4-inch digital display with night vision function, easy to install and compatible with standard door thicknesses.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
4-inch digital door viewer with night vision function, compatible with standard door thicknesses and easy to install.
Features | |
|---|---|
| Integrated card reader | Yes |
| Product color | Silver |
Power supply | |
| Number of supported batteries | 4 |
| Power supply type | Battery |
| Battery type | AAA |
Weight and dimensions | |
| Maximum door thickness | 11 cm |
| Minimum door thickness | 3.8 cm |
| Height | 177 mm |
| Depth | 16 mm |
| Width | 140mm |
| Mounting hole diameter | 1.4 cm |
Screen | |
| Screen diagonal | 10.2 cm (4') |
Camera | |
| Night vision | Yes |
| Megapixels (approximate) | 0.3 MP |
| Viewing angle | 105° |