- New
Hikvision DS-7604NXI-K1/4P(D) NVR palaiko iki 16 TB talpos ir gali apdoroti 4 vaizdo įvesties kanalus su maksimalia raiška 3840 x 2160 pikselių. Jame yra 4 Power over Ethernet (PoE) prievadai ir jis veikia temperatūros intervale nuo -10 iki 55 °C.
Hikvision DS-7604NXI-K1/4P(D) NVR palaiko iki 16 TB talpos ir gali apdoroti 4 vaizdo įvesties kanalus su maksimalia raiška 3840 x 2160 pikselių. Jame yra 4 Power over Ethernet (PoE) prievadai ir jis veikia temperatūros intervale nuo -10 iki 55 °C.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Hikvision DS-7604NXI-K1/4P(D) NVR palaiko iki 16 TB atminties ir gali apdoroti 4 vaizdo įvesties kanalus su maksimaliu raiška 3840 x 2160 pikselių. Jame yra 4 Power over Ethernet (PoE) prievadai ir jis veikia temperatūros diapazone nuo -10 iki 55 °C.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Tvarumo sertifikatai | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
Ypatybės | |
| Montavimas į rėmą | Taip |
| Rėmo talpa | 1U |
Elektros energija | |
| Išėjimo įtampa | 48 V |
| Išėjimo srovė | 1.35 A |
| Tipinė energijos sąnauda | 10 W |
| Bendra Power over Ethernet (PoE) biudžetas | 50 W |
Veikimo sąlygos | |
| Veikimo santykinė drėgmė | 10 - 90% |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1 kg |
| Aukštis | 48 mm |
| Gylis | 240 mm |
| Plotis | 320 mm |
Veikimas | |
| Įvesties pralaidumas | 40 Mbit/s |
| Išvesties pralaidumas | 80 Mbit/s |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 fps |
Atmintis | |
| Palaikomų HDD skaičius | 1 |
| HDD sąsaja | SATA |
Prievadai ir sąsajos | |
| HDMI išvestis | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Įspėjimai | Produktas turi būti tinkamai utilizuotas pagal vietinius elektronikos utilizavimo reglamentus. Įrenginį turėtų montuoti kvalifikuotas specialistas. Neeksponuokite prietaiso drėgmei ar ekstremalioms temperatūroms. |