The 3MP resolution ensures clear images for identification. The camera has motion detection, two-way audio, and is weatherproof to IP66 standard.
The 3MP resolution ensures clear images for identification. The camera has motion detection, two-way audio, and is weatherproof to IP66 standard.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
3MP resolution ensures clear images for identification. The camera has motion detection, two-way audio, and IP66 weather resistance.
Features | |
|---|---|
| Product type | IP Camera |
| Brand | TP-Link |
| Model | TC65 |
Specifications | |
| Dimensions | 93 × 202 × 190mm |
| Weight | Not specified |
| Color | White |
| Memory | Supports microSD cards from 128 GB |
| Sensor resolution | 3MP |
Technical data | |
| Networking | Wired (Ethernet) and wireless (Wi-Fi) |
| Night vision | Up to 30 m |
| Weather resistance | IP66 |
Additional information | |
| Sound | Two-way audio |
| Motion detection | Instant messages |
| Automatic siren | Yes |