-
−3%
Black & Decker BHHV320J handheld vacuum Blue, Titanium Bagless
Black & Decker BHHV320J handheld vacuum Blue, Titanium Bagless
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Dirt capacity dry | 0.7 L |
| Dust container type | Bagless |
| Product colour | Blue, Titanium |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Maximum power | 24 W |
| Charging time | 5 h |
| Battery voltage | 18 V |
| Runtime | 20 min |
| Power source | Battery |
| Suction power | 25 AW |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight | 1.1 kg |
| Number of speeds | 2 |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Cleaning surfaces | Upholstery |
| Repairability index | 6.4 |
| Crevice tool | Yes |
| Telescopic wand | No |
| Vacuum wand assembly | No |
| Battery low indication | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |