-
−1%
Bissell 4720M vacuum Bagless
Bissell 4720M vacuum Bagless
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Hose length | 2.2 m |
| Product colour | Red, Black |
| Tank capacity | 1 L |
| Wet & Dry | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Power | 330 W |
| Noise level | 74.04 dB |
| Mini brush | Y |
| Long crevice nozzle | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Nozzle included | Yes |
| Cord length | 5.5 m |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |