- In stock
Electrolux 9029795425 fridge/freezer part/accessory Anti-mold mat Blue
Electrolux 9029795425 fridge/freezer part/accessory Anti-mold mat Blue


Electrolux 9029795425 fridge/freezer part/accessory Anti-mold mat Blue
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Blue |
| Type | Anti-mold mat |
| Suitable for | Fridge |
| Quantity | 1 |
| Height | 10 mm |
| Weight | 31 g |
| Depth | 457 mm |
| Width | 315 mm |