Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
16 GB DDR5 memory module operating at 4800 MHz in SO-DIMM format, ensuring high performance and reliability.
Features | |
|---|---|
| SPD profile | Yes |
| Dedicated | For laptop |
| Capacity | 16GB |
| ECC | No |
| Buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Layout | 1x16GB |
| Voltage | 1.1V |
| Weight | 9.5 grams |
| Depth | 3mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 69 mm |
Packaging details | |
| Package weight | 18.5 grams |
| Package height | 168 mm |
| Packaging type | Box |
| Package depth | 16 mm |
| Package width | 53 mm |