- New
- In stock
The Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 memory module operates at 5600 MHz and has a CAS latency of 46. Designed for use in PCs and servers, it delivers reliable performance with a capacity of 32 GB.
The Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 memory module operates at 5600 MHz and has a CAS latency of 46. Designed for use in PCs and servers, it delivers reliable performance with a capacity of 32 GB.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
The Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 memory module operates at 5600 MHz and has a CAS latency of 46. Designed for use in PCs and servers, it delivers reliable performance with a capacity of 32 GB.
Features | |
|---|---|
| Product type | RAM module |
| Brand | Goodram |
| Model | UDIMM ECC 32GB DDR5 |
Specifications | |
| Memory frequency | 5600MHz |
| Internal memory | 32GB |
| Component | PC/Server |
| Internal memory type | DDR5 |
| CAS delay | 46 |
| Memory layout | 1x32GB |
Technical data | |
| Error Correction Code (ECC) | Yes |