Goodram GR5600S564L46/32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
Goodram GR5600S564L46/32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
Guarantee
120 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Compliance certificates | CE, EAC, UKCA |
| Product colour | Black |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Internal memory | 32 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5 |
| Backlight | No |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| CAS latency | 46 |
| Component for | Laptop |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| ECC | No |
| On-Die ECC | Yes |
| Depth | 30 mm |
| Height | 3.6 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Weight | 10 g |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |