-
−1%
Goodram GR5600D564L46S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 SO-DIMM
Goodram GR5600D564L46S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 SO-DIMM
Guarantee
120 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| ECC | No |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| SPD profile | Yes |
| Component for | PC |
| CAS latency | 46 |
| Internal memory type | DDR5 |
| On-Die ECC | Yes |
| Width | 70 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 8 g |
| Warnings | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |