- New
- In stock
Dahua Technology DDR-C600UHD16G36 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM
Dahua Technology DDR-C600UHD16G36 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM
Guarantee
120 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 3600 MHz |
| CAS latency | 18 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Backlight | Yes |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Backlight colour | Multicolour |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 85 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 25 - 85% |
| Weight | 65 g |
| Height | 7.6 mm |
| Width | 46.9 mm |
| Depth | 136.1 mm |