- New
- In stock
Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 atminties modulis veikia 5600 MHz dažniu ir turi 46 CAS vėlavimą. Sukurtas naudoti kompiuteriuose ir serveriuose, jis užtikrina patikimą našumą su 32 GB talpa.
Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 atminties modulis veikia 5600 MHz dažniu ir turi 46 CAS vėlavimą. Sukurtas naudoti kompiuteriuose ir serveriuose, jis užtikrina patikimą našumą su 32 GB talpa.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Goodram UDIMM ECC 32GB DDR5 atminties modulis veikia 5600 MHz dažniu ir turi 46 CAS vėlavimą. Sukurtas naudoti kompiuteriuose ir serveriuose, jis užtikrina patikimą našumą su 32 GB talpa.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | RAM modulis |
| Prekės ženklas | Goodram |
| Modelis | UDIMM ECC 32GB DDR5 |
Specifikacijos | |
| Atminties dažnis | 5600 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| CAS vėlavimas | 46 |
| Atminties išdėstymas | 1 x 32 GB |
Techniniai duomenys | |
| Klaidų taisymo kodas (ECC) | Taip |