-
−9%
AFOX DDR4 16GB 3200MHZ MICRON CHIP CL22 XMP2
AFOX DDR4 16GB 3200MHZ MICRON CHIP CL22 XMP2
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Internal memory type | DDR4 |
| Certification | CE |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | PC |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| JEDEC standard | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| RoHS compliance | Y |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory | 16 GB |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Do not open the memory module housing., Protect from extreme temperatures. |