Gastroback 46012
Gastroback 46012





Gastroback 46012
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Features | |
|---|---|
| Colour of product: | Black,Silver |
| Vacuum: | 0.8 mbar |
| Vacuum sealer functions: | Marinate,Vac seal |
| Control type: | Sensor,Touch |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 380 mm |
| Depth: | 146 mm |
| Height: | 89 mm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Power | |
| Power: | 110 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| AC input frequency: | 50-60 Hz |
| Packaging content | |
| Number of vacuum bags: | 5 |