-
−2%
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Universal bucket with integrated twist mechanism for easy water removal.
Technical data: Height: 290 mm, Width: 300 mm, Depth: 380 mm.
Technical data | |
|---|---|
| Product color | Red |
| Construction | One capacity |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Material | Technopolymer |
Weight and dimensions | |
| Capacity | 10L |
| Height | 290 mm |
| Width | 300mm |
| Depth | 380mm |