- In stock
Power Supply IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
Power Supply IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX









Power Supply IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Output power | 600 W |
| Compatibility | CDS, CBC |
| Housing material | Metal |
| Product colour | White |
| Form factor | Tower |
| Width | 140 mm |
| Depth | 85 mm |
| Height | 150 mm |
| AC outlets quantity | 1 AC outlet(s) |
| Number of phases | 1 |