- In stock.
Multifunction printer HP 6120E, inkjet, colored
Multifunction printer HP 6120E, inkjet, colored
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HP, HP |
| Model | 6120E |
| Depth | 36.1 cm |
| Width | 43.3 cm, 172 mm. |
| Height | 13.6 cm, 411 mm. |
| Weight | 5.13 kg, 3.05 kg. |
| Print resolution | 1200 x 1200 dpi |
| Printing method | Inkjet |
| Black and white print speed (ppm) | 20 |
| Color printing | Yes |
| Color print speed (ppm) | 17 |
| Format | C6, 10x15cm, A4, A5, A6, B5 |
| Photo printing | Yes |
| Copying | Yes |
| Scanning | Yes |
| Scanning resolution | 1200 x 600 dpi |
| Fax | No |
| WiFi interface | Yes |
| Wireless standards | 802.11 a/b/g/n/ac |
| WiFi Direct interface | No |
| NFC | No |
| Number of cartridges | 2 |
| USB connection | Yes |
| Paper input capacity | 100 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Included | The package does not include a USB cable. Suitable cable 000051381123 CABLE USB2.0 AB 1.8M MM |
| Length | 473 mm. |
| Country of manufacture | CN |