- In stock
Multifunction printer Brother DCP-L2620DW, laser
Multifunction printer Brother DCP-L2620DW, laser
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BROTHER, Brother |
| Model | DCP-L2620DW |
| Depth | 41 cm |
| Width | 39.9 cm, 567 mm. |
| Height | 27.2 cm, 414 mm. |
| Weight | 10.10 kg, 12.7 kg. |
| Print resolution | 1200 x 1200 dpi |
| Printing method | Laser |
| Black and white print speed (ppm) | 32 |
| Color printing | No |
| Maximum print duty cycle (ppm) | 2500 |
| Format | A4 |
| Copying | Yes |
| Black and white copy speed (ppm) | 32 |
| Scanning | Yes |
| Scanning resolution | 600 x 600 dpi |
| Fax | No |
| WiFi interface | Yes |
| USB connection | Yes |
| Paper input capacity | 250 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Included | USB cable not included |
| Length | 517 mm. |
| Country of manufacture | CN |