Laser printer HP M110w
Laser printer HP M110w



Laser printer HP M110w
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HP, HP |
| Model | M110w |
| Depth | 189 mm |
| Width | 346mm, 222 mm. |
| Height | 159mm, 198 mm. |
| Weight | 3.8 kg, 4.8 kg. |
| Printing method | Laser |
| Print resolution | 600 x 600 dpi |
| Black and white print speed (ppm) | 20 |
| Color printing | No |
| Maximum print duty cycle (ppm) | 8000 |
| Time to first page | 9 seconds |
| Format | A4 |
| Photo printing | No |
| Paper input capacity | 150 |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | Yes |
| USB connection | Yes |
| Connectors | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 378 mm. |
| Country of manufacture | CN |