- In stock.
Laser printer HP 150nw, colored
Laser printer HP 150nw, colored



Laser printer HP 150nw, colored
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HP, HP |
| Model | 150nw |
| Depth | 30.9 mm |
| Width | 38.2 mm, 305 mm. |
| Height | 21.15 mm, 413 mm. |
| Weight | 10 kg, 12.52 kg. |
| Printing method | Laser |
| Print resolution | 600 x 600 dpi |
| Black and white print speed (ppm) | 18 |
| Color printing | Yes |
| Color print speed (ppm) | 4 |
| Maximum print duty cycle (ppm) | 20000 |
| Format | A4 |
| Photo printing | No |
| WiFi interface | Yes |
| WiFi Direct interface | Yes |
| USB connection | No |
| Number of cartridges | 4 |
| Connectors | RJ-45 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Easy to use |
| Length | 471 mm. |
| Country of manufacture | CN |