-
−1%
3Doodler Start Plus Costc komplektas rozszerzony 3D pen 0.77 mm Turquoise
3Doodler Start Plus Costc komplektas rozszerzony 3D pen 0.77 mm Turquoise
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| LED indicators | Charging, Activity, Heating |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Turquoise |
| AC adapter input voltage | 5 V |
| Power supply type | USB |
| Package width | 190 mm |
| Depth | 35 mm |
| Width | 41 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 250 mm |
| Height | 138 mm |
| Package weight | 500 g |
| Weight | 91 g |
| Country of origin | China |
| Nozzle width | 0.77 mm |
| Printing material | Compostable plastic |
| Maximum extruder tip temperature | 65 °C |
| Recommended age (max) | 6 yr(s) |
| Print technology | Hot melt extrusion (HME) |
| Template included | Yes |
| USB charger included | Yes |
| Quick start guide | Yes |